Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2024-03-26 09:27:05
Bohužel další zabitý talent. V brzkém mládí dostával velké množství minut v dospělém fotbale a dopadlo to, jak se dalo čekat. Pedri to samé. Gavi...?
Bojím se i o Yamala či Paua
2024-03-26 09:55:17
Predať Fatiho a kúpiť Felixa za €25M, tak isto ako nám predali Griezmana za ktorého sme zaplatili €120M a potom ho kupili za smiešnych €25M späť. Pritom Griezman je ich najlepší hráč.

Za €25M neni šanca kúpiť lepšie lavé krídlo ako Felixa. Ja nechápem prehnanú kritiku na jeho adresu. Jeho čísla sú vôbec neni zlé a navyše je to naše jediné lavé krídlo ktoré dokáže isť 1v1 a vytvoriť sám šancu.

Griezman mal tiež prvú sezonu na hostovaní ked ešte nebolo isté či ho atléti kúpia nič moc číslo. Dalšiu sezonu to bol ich najlepší hráč.

Myslím že Felixovi by tiež psychicky pomohlo keby neni v neistote a vie že dostane zmluvu, nech sa môže sústrediť čisto na tím.
2024-03-26 13:24:22
Keď odíde Felix tak Fatimu by som dal ešte jednu šancu je mladý určitý talent ma keď nepríde za neho poriadna ponuka tak nech dostane ešte šancu aj tak si nemôžeme dovolit kvalitné ľavé krídlo alebo ho začleniť do prestupu za Leaa a kľudne by so s Fatim ponúkol aj Garciu a Torreho + doplatok