Leo Messi sa v MLS nezastaví. Argentínčan sa opäť predviedol krásnym gólom a pôsobivou asistenciou a jeho tím zdolal Kansas City 3:2.

Inter počas Messiho absencie kvôli zraneniu zaznamenal v MLS horšie výsledky - okrem remízy a dvoch prehier len jednu výhru. Argentínčan sa vrátil pred týždňom, keď sa objavil na trávniku v polčase súboja s Coloradom Rapids za stavu 0:1 pre súpera. Rodák z Rosaria strelil vyrovnávajúci gól už v 57. minúte a zápas sa napokon skončil remízou 2:2.

Inter sa v noci stretol s Kansas City a Messi hral od prvej minúty. 36-ročný hráč tentoraz výrazne prispel k víťazstvu svojho tímu. Najprv si pripísal peknú asistenciu pri vyrovnávajúcom góle na 1:1. Potom sám doviedol Inter do vedenia vďaka krásnemu gólu po strele z diaľky. Kansas City sa podarilo vyrovnať, ale rozhodujúci úder zasadil Luis Suárez, ktorý využil prihrávku Diega Gómeza. Sergio Busquets odohral celých 90 minút, zatiaľ čo Jordi Alba opustil ihrisko v 78. minúte pre zranenie.