Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2024-04-25 07:34:21
Keby náhodou Xavi nezostal, našiel som ideálnu náhradu: https://www.youtube.com/...
2024-04-25 07:41:38
Je mi jedno jaké má výsledky jako trenér, ale jeho chování a do jakého světla veřejnosti staví Barcelonu je ostuda. Co tři zápasy červená, vyplakavani na rozhodčí. Pardon ale nemám z toho vůbec radost. Chtěl jsem, ať odejde pryč a přijde někdo s charakterem. Xavi se chová jak trenér na dědině.
2024-04-25 07:42:41
Dúfam, že jeho aj hráčov konečne nechajú v kľude pracovať, lebo na jar sme videli aký vplyv to na neho aj na tím malo, keď sa trocha odbremenili od tlaku.

Myslím, že sa tu na fóre ešte viac rozdelíme na dva tábory. Odporcovia vs prívrženci.

Ja som rád. Má to rozrobené, tím je mladý, chce to čas.
2024-04-25 09:07:15
Za mňa to je krok stagnácie:
1/ je tu 2,5 roka, hra sa nezmenila, veľa výhier ide len na individuálne kvality hráčov, ale tím ako taký sa neposúva nikde.
2/ taktika, práca s hráčmi je mizerná. Nedokáže vyťažiť s hráčov to najlepšie.
3/ jeho správanie sa je neakceptovateľné. Viac času trávi hádaním sa s rozhodcami, ako sledovaním svojich hráčov a zisťovaním čo zlepšiť v hre, nové pokyny a podobne. Navyše jeho prejav, keď sa prehrá, môže za to lopta, trávnik, rozhodca, Perez, Tebas, LaLiga, počasie, jednorožec, spln mesiaca atď. Ak sa vyhrá, sme najlepší tím sveta (aj keď to bolo nejaké upotené a náhodou ukopané víťazstvo). Tréner má byť autorita, má mať úroveň správania sa.
2024-04-25 10:44:38
Médiá: Xavi zostáva do r. 2025.
V článku: V nasledujúcich týždňoch sa očakáva ďalšia dráma, pričom Xavi by sa mal k situácii vyjadriť tiež čoskoro...