Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2024-04-23 19:02:20
Ak by som si mal niekoho zo zálohy zvoliť koho von a za koho by mal prísť Silva, tak de Jong by to nebol, ale bol by to Pedri. Chápem, že je to ťažké s tými zraneniami, no ale absolútne nám to škodí ako často chýba, nikdy nenaberie formu a jeho progres je absolútne zdevastovaný tými častými zraneniami. Ja nevidím Pedriho progres za posledné 2 roky a keď si to máme porovnávať s takým Bellinghamom, Musialom, Fodenom, tak úprimne je to vidieť.
2024-04-23 19:35:53
To je síce pekné, že on je pobláznený.... ale hlavne sa prosím nenechajme poblázniť my... kým nepríde poriadne SDZ tak by mali byť všetky ostatné posty druhoradé..
2024-04-23 19:47:14
Priorita musí být nějaké pořádné DM. Pokuď by se podařilo ho získat a byl by to mladší hráč, tak nemám problém se Silvou, který by mohl hrát na tom AM. Bohužel by to asi znamenalo odchod Pedriho, protože by tam bylo asi plno- Posila,FDJ,Gavi,Fermín,Gundogan a Silva.
2024-04-23 19:49:33
Ďalší Portugalčan, ten Deco už nech sa prace z Barce
2024-04-23 21:54:45
Príchod Bernarda by bolo vyhadzovanie prachov. Je starý a drahý. Na CM máme dosť hráčov a aj v slušnej kvalite. Navyše potrebujeme riešiť iné pozície.
2024-04-24 06:15:41
Ja by som siel ako blazon po Kimmichovi.Nech by stal cokolvek.Obetoval by som aj niekoho z dvojice Pedri,De Jong ak by mal prist Kimmich.Na Silvu sa vykaslat.Mame raphinu a yamala.